Admin Team

DJ_Ironic
Zakladatel, Technik
Šimon Čecháček a.k.a DJ_Ironic je hlavní tváří, hlavou a majitelem LFCZ, myšlenka portálu se urodila v jeho hlavě, takže jej už přes dva roky drží v provozu a snaží se o neustálý vývoj. Bohužel je poslední dobou v časové tísni, takže vývoj nejde přesně podle jeho představ. Stará se tedy o vše, co nesvěřil svým kolegům uvedeným níže. Máte tedy jakýkoliv dotaz, první si přečtěte komptence jeho kolegů a až pak piště DJovi,díky. 🙂 Jinak je aktivně zapojen jako moderátor Rádia LF.CZ a řeší jeho technické zajištění a zaučení nováčků, když je čas, moderuje.
TwitterE-Mail
Drazee
TECHNIK, SERVER MASTER
Drazee je náš hlavní technik, který spolu s DJem řeší všechno v zázemí portálu a jeho fungování. Zároveň se stará o náš server, zapojení HW a zálohovacího serveru, dále v případě problémů řve na poskytovatele elektřiny či internetu a nutí je správně pracovat. Dále se celková technická podpora celého portálu a v neposlední řadě streamovací server a účastník streamů.
E-Mail
Teekeycz
TS3 ADMIN
Teekeyova práce je Vaše pohodlí na TSku, stará se o to, aby byl na serveru pořádek a klid, zakládá vám roomky a uděluje ikonky. V případě technických problémů má povinnost jít dořvat DJe a žádat opravu. Okolo LFCZ se pohybuje od začátku a členem týmu je již více dva roky. Poslední dobou také řeší gramatickou korekturu webu, takže by mělo ubýt překlepů a chyb, které DJ_Ironic natropí.
E-Mail