Jak se připojit na Economy MC server

 

1.Dobrý den budoucí spoluhráči. Vítej na začátku tvojí epické cesty na náš server.Ještě než začneme ti musím řict že počítáme s tím že vlastníš origo minecraft který se dá získat zde. Začneme tím že si zapneme minecraft launcher.

1-3

 


 

2. Ujistíme se že máme nastavený správný profil s Vanilla minecraftem.

2 -detail


 

3. POZOR server jede na verzi 1.8. Takže v případě že máš vybranou verzi 1.9 si ji prosím přenastav na 1.8 až 1.8.9. Nahoře máš trochu čísel které ti pomohou s tím jak verzi přepnout. Přepnuto? Výborně zavři profile editor okno a zmáčkni „play“.

2016-06-02 23_04_27-Minecraft Launcher 1.6.61

 


 

4. Když už se ti to načetlo zmáčki „multiplayer/hra více hráčů“.

3 -detail


 

5. Klikni na „add server/přidat server“ do lišty server address napiš naši adresu mc.life-games.cz. Tak jsi to dokázal teď klikni na done/hotovo.

4 - detail


 

6. Registraci ti snad vysvětlovat nemusím ale i tak pro jistotu. Napiš /register tvoje_heslo znovu tvoje_heslo.Následně se jen logni /login tvoje_heslo.


 

7. Tento krok je doplňkový, napiš /tutorial. Ten ti ale neukážu, abys měl důvod si ho projít(kromě toho že ti to bude spamovat zprávu do chatu dokud nenavštívíš tutoriál, jo a taky budeš mit před nickem titul „nováček“).Mě nezbývá než ti pogratulovat k dosažení naprosto úžasného stavu a to stavu: MŮJ spoluhráč hodně zábavy a ůspěchů ti přeje michalus a team LFCZ.